gegužės 28, 2011

Čempionai išaiškės superfinalo serijoje


Paskutinį š.m.gegužės šeštadienį, Vilniuje, buvo sužaistos paskutinės 2010-2011 m.vyrų žolės riedulio čempionato rungtynės, po kurių tapo žinomos komandos, kovosiančios superfinalo serijoje dėl čempionų vardo. Planuojamos pirmosios rungtynės - birželio mėn. pirmąjį šeštadienį.

Pirmosiose paskutinių turų varžybose susitiko SK "Ardas-Rudamina" ir "Inta-Baltic Champignons“. Sužaidus 10 min., po "Ardo" gynėjo klaidos perėmęs kamuoliuką, kontratakoje pasižymėjo širvintiškių lyderis Giedrius Adomavičius. Šis gana greitai praleistas įvartis privertė vilniečius labiau susikaupti, ko pasekoje, į šį varžovų išpuolį vilniečiai atsakė 2 įvarčiais pirmajame kėlinyje (A.Kušlevičius,iš mažojo kampinio ir D.Preidis), o antrajame kėlinyje - 4 įvarčiais( 2 įv.V.Žemoit, K.Mikutis, R.Voitechovskij). Užtikrintą "Ardo" pergalę 6-1 paskutinę rungtynių sekundę vainikavo įspūdingas V.Žemoit smūgis.
Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“ vyrai, norėdami išlaikyti intrigą ir kovą dėl čempionų vardo perkelti į superfinalo seriją, antrose dienos rungtynėse su Kėdainių ŽRK “Kėdainiai” turėjo butinai laimėti, ką be vargo ir pasiekė, laimėdami rungtynes 3-0.
Trečios rungtynės baigėsi kiek netikėtu rezultatu-kėdainiečiai įrodė,kad ir jie moka pakovoti dėl pergalės, 1-0 nugalėdami širvintiškius ir taip gražiai užbaigdami čempionatą. Vienintelį rungtynių įvartį pelnė veteranas M.Navickas. Abejoms komandoms šios rungtynės, galutinei jų vietai čempionato lentelėje, jau nieko nelėmė, jos kovos papildomų rungtynių serijoje dėl bronzinių apdovanojimų.
Busimos superfinalo dėl čempionų vardo dalyvės, abi vilniečių komandos, gražia ir bekompromise dvikova užbaigė dienos kovas. Dvikovą laimėjo dabartiniai čempionai, SK "Ardas-Radamina", 3-2. Šiose rungtynėse labai aktyviai ir naudingai žaidė komandos atakų lyderis, nenuilstantis puolėjas Artūras Zaleskis, pelnęs 2 įvarčius. Pergalė ir įvarčiai buvo gera dovana Artūro šios dienos gimtadienio proga. Komanda pasveikino su ryt busimu gimtadieniu ir savo komandos atakų organizatorių, Valentiną Jankevičių.

Galutinė turnyrinė lentelė:

1. Vilniaus m.SK „Ardas-Rudamina“ 29 tšk. (38/8 +30)
2. Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“ 22 tšk. (29/18 +11)
3. Širvintų raj. „Inta-Baltic Champignons“ 15 tšk. (15/18 -3)
4. Kėdainių ŽRK “Kėdainiai” 3 tšk. (5/43 -38)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą