gegužės 29, 2011

Federacijos taurė - čempionamsŠ.m. gegužės 29 d., VGTU sporto centre, vyko pirmasis LGRF taurės turnyras. Turnyre dalyvavo 4 komandos.


Varžybos vyko vieno rato sistema ir finaline dvikova dėl turnyro nugalėtojo vardo. Varžybose buvo panaudoti nauji bortai, dovana Lietuvai nuo tarptautinės grindų riedulio gederacijos (IFF).
Pirmose turnyro rungtynėse, 2010 m. Lietuvos grindų riedulio čempionai, FLC Vilnius UV 4-2 palaužė "Vilkai" pasipriešinimą. SK "Ardas" neatsilaikė prieš SK "Andajus" 0-2. Trečioje dienos dvikovoje, SK "Ardas"-"Vilkai", sprendėsi ar kuris nors iš varžovų dar turės galimybių tęsti kovą dėl taurės ar tokias viltis teks atididėti kitiems metams. Pergalę 6-2 iškovojo SK Ardas. FLC Vilnius UV savo antrųjų varžybų priešininką, SK "Andajus", įveikė 4-0. Sekančiose rungtynėse SK "Andajus" 6-0 sutriuškino "Vilkus" ir su nekantrumu laukė paskutinės varžovų kovos, po kurios paaiškėjo kas kovos dėl taurės finalinėje dvikovoje. SK "Ardas" turėjo šansą žaisti finale, bet tai buvo įgyvendinama tik laimėjus rungtynes prieš turnyro favoritus FLC Vilnius UV. Atkaklioje kovoje stipresni buvo čempionai, laimėję rungtynes 2-1.
Taurės savininkas sprendėsi finalinėje dvikovoje tarp FLC Vilnius UV ir SK "Andajus", kuri pasižymėjo bekompromise kova visų rungtynių metu. Atkaklias rungtynes ir gražią taurę laimėjo FLC Vilnius UV, savo priešininką įveikę rezultatu 3-1.

Smulkesnė informacija apie varžybas - http://www.lgrf.lt/

Reportažas apie varžybas - http://www.youtube.com/user/SPORT1LT#p/a/u/0/ewUICwjx07E

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą