birželio 11, 2011

Pergalinga septintoji vasara


Birželio 10 d. baigėsi 2010-2011 mLietuvos žolės riedulio vyrų čempionato kovos. 7 kartą iš eilės pirmenybėse triumfavo Vilniaus SK "Ardas-Rudamina".
Antroji finalinės serijos dvikova prasidėjo aktyviu abiejų komandų žaidimu ir gana nemaža sparta. Komandos keitėsi aštriais išpuoliais, bet nei vienai nesisekė pelnyti įvarčio. Iš įvykių eigos aikštėje matėsi, kad jaunieji "žuvėdriukai" nenusiteikę lengvai pasiduoti ir pilni norų pabandyti serija pratęsti iki trečiųjų rungtynių. Bet po 21-ą rungtynių minutę "Ardo" pelnyto įvarčio tai tapo sudėtinga užduotimi, nes reikėjo ne tik lyginti rezultatą, bet ir įmušti pergalingą įvartį . Po greitos kontratakos, kurią pradėjo komandos veteranas Marius Kriaučiūnas, smūgiu į vartus pratęsė Andrius Beinorovič, įvartį smūgiu iš eigos pelnė jaunasis puolėjas Tomas Kušlevičius. Pirmajame kėlinyje abi komandos turėjo ne vieną progą pelnyti įvartį, bet rezultatas 1-0 liko nepakitęs iki pertraukos. Antrame kėlinyje būsimieji čempionai pilnai užvaldė aikštės vidurį, kontroliavo rungtynių eigą, susikaupę žaidė gynyboje ir praktiškai eliminavo bent kokias SŽK „Žuvėdra-Tauras“ pastangas bent jau išlyginti rungtynių rezultatą. Pergalę rungtynėse ir eilinius čempionų vardus užtikrino 56 min. įmuštas ispūdingas įvartis, pelnytas nepavargstančio komandos lyderio, Dariaus Preidžio.
Sveikiname Vilniaus SK "Ardas-Rudamina" su septintuoju čempionų titulu ir linkime visiems čempionato dalyviams gero poilsio iki kitų varžybų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą