spalio 15, 2010

Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionate toliau pirmauja Vilniaus "Ardas-Rudamina"

Šį savaitgalį, spalio 9-10 d., Vilniaus Žemynos gimnazijos sintetinės dangos stadione (Čiobiškio g. 16), tarpusavyje vėl susitiko Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionato "A" diviziono dalyviai.

Vilniaus „Ardo-Rudaminos“, Širvintų „Intos-Baltic champignons“, Vilniaus "Žuvėdros - Tauro" ir ŽRK "Kėdainiai" ekipos sužaidė likusias I-ojo rato rungtynes bei pradėjo II-ąjį ratą.
Po šio savaitgalio rungtynių Lietuvos vyrų čempionato lyderiais su 16 taškų sąskaita išlieka tie patys - Vilniaus SK,,Ardas-Rudamina“. Nuo jų 4 taškais atsilieka taip pat Sostinės ekipos „Žuvėdra-Tauras“ .
Šį savaitgalį Vilniaus SK,,Ardas-Rudamina“ du kartus sužaidė su Širvintų „Inta-Baltic champignons“ rezultatais 1-0 (0-0) ir 0-0. Abejos rungtynės, kaip pažymėjo E. Rajeckas, buvo labai atkaklios,"kietos". Pirmųjų rungtynių pirmąjį kėlinį iniciatyva priklausė širvintiskiams, antrajame kėlinyje žaidimas išsilygino ir žaidimo kontrolė daugiau priklausė “Ardo-Rudaminos” riedulininkams. Įvykių eiga aikštėje prognozavo logišką rungtynių baigtį - lygiasias 0-0, bet paskutinę “Ardo-Rudaminos” ataką baigėsi K.Mikučio įvarčiu. Antrųjų tarpusavio rungtynių scenarijus buvo panašus, kaip ir šeštadienį - rungtynės emocingos, gana “nešvarios” techniniu atžvilgiu. Galutinis rezultatas (0-0) buvo dėsningas įvykiams aikštelėje.
“Ardo-Rudaminos” pranašumą teko pripažinti ir Kėdainių ŽRK ,,Kėdainiai” - 5-0 (2-0) bei Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ - 0-2 (0-0).
Toliau Vilniaus "Žuvėdros - Tauro" legvai įveikė Kėdainių ŽRK ,,Kėdainiai” - 4-0. Šiose rungtynėse vilniečiai rungtynių baigtį jau lėmė pirmajame kėlinyje, įmušę be atsako 4 įvarčius. Kėdainiškiai vilniečiams nusiledo ir antrose savaitgalio rungtynėse. Šios rungtynės buvo pakankamai rezultatyvios, įvarčius mušė abi komandos. Kaip ir pirmosiose rungtynėse, taip ir sekmadienį, nugalėjo vilniečiai - 5-2 (2-0).
Susitikime su Širvintų „Inta-Baltic champignons“ lengvos kovos nebūta, tiek viena tiek kita komanda turėjo realių progų persverti rezultatą savo naudai. Galutiniame rezultate, kaip ir pirmąjį kėlinį, tai pavyko Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ ekipai - 1-2 (0-1).
Susitikimas tarp Kėdainių ŽRK,,Kėdainiai” ir Širvintų „Inta-Baltic champignons“ baigėsi širvintiškių pergale - 3-1 (3-0).

Rezultatai:
2010 m. spalio 9 d. (šeštadienis)
Vilniaus Žemynos gimnazijos sintetinės dangos stadionas, Čiobiškio g. 16

1.11.00 val. Vilniaus SK,,Ardas-Rudamina“ - Širvintų „Inta-Baltic champignons“ 1-0 (0-0)
2.12.30 val. Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ - Kėdainių ŽRK,,Kėdainiai” 4-0 (4-0)
3.14.30 val. Vilniaus SK “Ardas-Rudamina - Kėdainių ŽRK,,Kėdainiai” 5-0 (2-0)
4.16.00 val. Širvintų „Inta-Baltic champignons“ - Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“ 1-2 (0-1)

2010 m. spalio 10 d. (sekmadienis)

1.11. 00 val. Vilniaus „Žuvėdra-Tauras“- Vilniaus SK,,Ardas-Rudamina” 0-2 (0-0)
2.12. 30 val. Širvintų „Inta-Baltic champignons - Kėdainių ŽRK,,Kėdainiai” 3-1 (3-0)
3.14. 30 val. Vilniaus ,,Žuvėdra-Tauras“ – Kėdainių ŽRK ,,Kėdainiai “ 5-2 (2-0)
4.16. 00 val. Vilniaus SK ,,Ardas- Rudamina“ – Širvintų ,,Inta – Baltikchampignons“ 0-0 (0-0)