gruodžio 06, 2010

“Žalgirio“ SD čempionai - minskiečiai

Praėjusi savaitgalį vykusi Lietuvos “Žalgirio“ SD atviras vyrų uždarų patalpų žolės riedulio čempionatą laimėjo svečiai iš kaimyninės Baltarusijos - Minsko "Minsk" HC riedulininkai.
Šeštadienį vyko kovos pogrupiuose :

Pogrupis A:
Panevėžys-Vilniaus MSK "Ardas"- ELJMK HC (Estija) - 10-1
ELJMK HC (Estija) - Širvintų "Inta-Baltic Champingnons" 0-12
Panevėžys-Vilniaus MSK "Ardas" - Širvintų "Inta-Baltic Champingnons" 3-2

Pogrupio favoritų dvikova pasižymėjo atkaklia, permaininga ir įdomia dvikova, kurios baigtį
Panevėžys-Vilniaus MSK Ardas naudai, iki rungtynių pabaigos likus 2 min., lėmė A.Kušlevičiaus įvartis. Pirmoje rungtynių dalyje jungtinę panevėžiečių vilniečių komandą į priekį išvedė V.Jankevičiaus pelnytas įvartis, o antrame kėlinyje iš mažojo kampinio pasižymėjo D.Preidis ir jau minėtas A.Kušlevičius.

Pogrupis B:
Širvintų SM - Minsko "Minsk" HC 0-9
Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Tauras" - Širvintų SM 6-0
Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Tauras" - Minsko "Minsk" HC 0-8

Sekmadienį pirmąsias vietas pogriupiuose užėmusios komandos, dėl patekimo į finalą, kovojo su antosiomis pogrupių komandomis.

Minsko "Minsk" HC - Širvintų "Inta-Baltic Champingnons" - 2-0
Panevėžys-Vilniaus MSK "Ardas" - Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Tauras" 5-2

Finale minskiečiai savo pranašumą prieš
Panevėžys-Vilniaus MSK "Ardas" įrodė įmušdami net 7 įvarčius. Atkakli kova vyko tik pirmą kėlinuką, po kurio švieslentėje švietė skaičiai 2-1. Finalinis teisejų švilpukas užfiksavo galutinį rezultatą 7-1. Dėl trečios vietos vyko atkaklesnė kova, kurioje, antrą kartą šį žiemos sezoną tarpusavio dvikovose, savo pranašumą prieš vilniečius įrodė širvintiškiai, laimėdami rungtynes rezultatu 2-1.
Dėl 5-osios vietos Širvintų SM jaunieji riedulininkai laimėjo prieš svečius iš Estijos rezultatu 5-0.