liepos 08, 2016

TARPTAUTINIS ŽOLĖS RIEDULIO VETERANŲ TURNYRAS MASTERS CUP VILNIUS 16

Pirmąjį liepos savaitgalį įvyko II Tarptautinis žolės riedulio veteranų turnyras, kurį organizuoja Vilniaus miesto sporto klubas "Ardas", MASTERS CUP VILNIUS 16. Į varžybas susirinko apie 70 žolės riedulio veteranų iš Vilniaus, Rudaminos, Kėdainių, Šiaulių, Panevėžio, Minsko (Baltarusija), Gardino (Baltarusija), Maskvos (Rusija) ir Poznanės (Lenkija).

Moterų tarpe  nugalėtoja tapo jungtinė Baltarusijos ir Rusijos komanda 7:1 nugalėjusi HFTC ir 6:1 Širvintų žolės riedulininkes. Antra liko HFTC  6:2 laimėjusi prieš širvintiškes.

Vyrų tarpe nugalėtoja tapo visas varžybas laimėjusi Minsko komanda: 6:4  (Ardas-Rudamina), 7: 4 (Panevėžys), 11:1 (Kėdainiai). Antri buvo panevėžiečiai , 6:2 nugalėję Ardą-Rudaminą ir 8:1 Kėdainių komandą. Rungtynėse dėl trečios vietos Ardas-Rudamina 5:2 laimėjo prieš Kėdainių komandą.

Visi turnyro dalyviai buvo apdovanoti turnyro medaliais, komandos nugalėtojos - Lietuvos žolės riedulio federacijos įsteigtomis taurėmis. Specialius prizus Lietuvos žolės riedulio federacijos prezidentas Leonardas Čaikauskas įteikė geriausiems moterų ir vyrų komandų žaidėjams: S. Karževič (Jungtinė BLT/RUS moterų komanda) ir G. Kabelikov (Minskas), geriausiems vartininkams: V. Pauliukonytei (Širvintos) ir R. Urbonui, (Panevėžys) bei labiausiai patyrusiems (vyriausiems) turnyro dalyviams: A. Bučmienei (Šiauliai) ir A. Tučkovskij (Minskas)

Bendravimą aikštelėje veteranai pratesė "trečiajame" kėlinyje, kuris vyko Marcėliukės klėtyje bei kartu stebėdami Europos futbolo čempionato rungtynes.

Minsko komanda įteikė kvietimą dalyvauti tradiciniame veteranų turnyre, vyksiančiame š. m. rugsėjo 9-11 dienomis Minske