kovo 14, 2011

Nauji įrašai į Lietuvos žolės riedulio metraštį

2011.03.14
Praėjęs savaitgalis Lietuvos žolės rieduliui padovanojo naujus A ir B divizionų čempionus.

Pirmą kartą čempionų medaliais A divizione džiaugėsi Širvintų "Inta-Baltic Champingnons" vyrai, paskutinėje 2011 m.uždarų patalpų čempionato dvikovoje palaužę pagrindinių konkurentų, Vilniaus "Ardo-Rudaminos", pasipriešinimą. Atkakli dvikova baigėsi rezultatu 2-1 širvintiškių naudai. Ne mažiau idomi kova vyko dėl bronzos medalių, kurioje Vliniaus raj.SM-ŽRK "Vilnius" rezultatu 4-3 nugalėjo praėjusių metų čempionus, Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Tauras" komandą ir taip pelnė pirmus apdovanojimus komandos istorijoje.

Kitų, paskutinio turo, rungtynių rezultatai:

Širvintų SM - Vilniaus "Ardas-Rudamina" 1-15, Vilniaus raj.SM-ŽRK "Vilnius" - Širvintų "Inta-Baltic Champingnons" 0-6, Širvintų SM - Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Tauras 3-5

Galutinė turnyrinė lentelė:

1. Širvintų "Inta-Baltic Champingnons"
2. Vilniaus "Ardas-Rudamina"
3. Vilniaus raj.SM-ŽRK"Vilnius"
4. Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Tauras"
5. Širvintų SM

B diviziono čempionais, taip pat pirmą kartą, tapo jaunieji Joniškio raj.SC sportininkai. Finale jie finalyje 5-1 įveikė Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Tauras" antrąją komandą.
Stipriausių B diviziono 4 komandų pusfinalio rungtynėse vilniečiai 2-1 įveikė vienus turnyro favoritus, Širvintų SM-2, o joniškiečiai 5-4 palaužė jaunuosius šiauliečius iš "Klevo" sporto mokyklos. Pastarieji pralaimėjo ir kovą dėl bronzinių apdovanojimų Širvintų SM-2 komandai 6-4 (po baudinių serijos)