spalio 19, 2011

Pergalingas sezono startas

Straipsnis iš VMKS tinklalapio

Puikią dovaną naujo sezono pradžios proga sau pasidovanojo "SK Ardo-JMP" (1-0) vyrai, kurie svečiuose kiek netikėtai palaužė, praėjusių metų šešioliktfinalio dalyvių "Lietuvos geležinkelių" (0-1) krepšininkų pasipriešinimą rezultatu 51:40. Pirmųjų dviejų kėlinukų metu kova aikštėje vyko taškas į tašką. "SK Ardo-JMP" kolektyvas geriau pradėjo rungtynes bei įpainioję varžovus savo gynybos pinklėse sugebėjo įgyti trapią persvarą. Visgi prieš didžiąją pertrauką "geležinkeliečiai" sugebėjo atsakyti tuo pačiu bei neutralizavę svečių puolimo mechanizmą dvikovos pusiaukelėje turėjo vos vieno taško deficitą (23:24).

Svarbiausi vakaro įvykiai rutuliojosi iškart po didžiosios pertraukos. Aikštės šeimininkai tarsi pamiršo kaip reikia pelnyti taškus ir leido varžovams net ir nedemonstruojant fantastiško žaidimo įgyti gana solidžią persvarą (37:28). Lemiamame ketvirtyje keliai link "SK Ardo" vyrų krepšio vėl tapo atviri, tačiau aikštės šeimininkai veikiausiai jau buvo palūžę emociškai, tad "Lietuvos geležinkelių" ekipa ne tik nesumažino turėto deficito, bet ir leido varžovams dar labiau padidinti savo pranašumą.

"SK Ardo-JMP" komandoje pergalės kalviais buvo dvigubą dublį atlikęs, tačiau minusinis likęs Vaidas Jakavonis, pelnęs 12 taškų, atkovojęs 11 kamuolių bet surinkęs -7 naudingumo balus ir Vilius Balčikonis pridėjęs 9 taškus, Vladimir Kiseliov (10 atk. kam.) bei Jonas Dumašius į savo sąskaitas įsirašė po 8 taškus.

"Lietuvos geležinkelių" gretose išsiskyrė Rokas Matulis, pelnęs 18 taškų ir komandoje debiutavęs Algimantas Akulavičius pridėjęs 10 taškų.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą