kovo 12, 2012

Prasidėjo kovos dėl apdovanojimų

Kovo 11 d. buvo žaidžiamos mėgėjų grindų riedulio lygos pusfinalio kovos.

Pirmame susitikime susitiko du vienas kito verti varžovai – „Norfa“ ir „Davidoff club“. Sužaidus kiek daugiau nei pusę rungtynių laiko „Davidoff club“ pirmavo net 4:0 (įvarčiai - S.Rudys, K.Žutautas, M.Varnelis, R.Žutautas). Ir tik baigiantis antrajam kėlinukui „Norfa“ E.Korsukovo ir M.Samulevičiaus pastangų dėka kiek sušvelnino akivaizdžią varžovų persvarą. Neprabėgus ir dviem trečiojo kėlinuko minutėm „Norfa“ sušvelnino skirtumą iki minimumo, o 9-ąją minutę ir išsiveržė į priekį. Įvartį po M.Samulevičiaus perdavimo pelnė Teresa Ručinskaja. Visgi galutinį rungtynių tašką padėjo „Davidoff club“. Po R.Žutauto perdavimo išlyginamąjį įvartį pelnė Mindaugas Varnelis. Atkaklios rungtynės baigėsi 5:5 (0:2, 2:2, 3:1) ir atsakymas į klausimą kokia komanda žais finale lieka atviras iki kovo 25 d.įvyksiančio susitikimo pabaigos. Nei viena komanda neturi persvaros prieš antrąjį tarpusavio susitikimą.

Antroje pusfinalio dvikovoje susitiko reguliariojo sezono lyderis „Andajus“ ir nei kiek ne mažiau ambicingesnė „Ardo“ komanda. Reguliariajame sezone pirmąsias turnyro rungtynes „Andajui“ net 0:10 pralaimėjęs „Ardas“ buvo pilnas ryžto įrodyti, kad tokia skaudi nesekmė buvo viso labo tik didelis nesusipratimas. Per pirmus du sustikimo kėlinukus vyko atkali kova. Po dviejų taiklių „Andajaus“ lyderių, T.Toločkos ir R.Bačkio, smūgių, „Ardo‘ žaidėjai nesutriko ir sušvelninę rezultatą, iki antrojo kėlinuko pabaigos neleido varžovams įgyti didesnės nei vieno įvarčio persvaros. Visgi vėliau komandai atsiliepė nuovargis. „Ardas“, kurio daugelis žaidėjų yra iš žolės riedulio, į susitikimą atvyko tiesiai po žaistų eilinių Lietuvos žolės riedulio uždarojo čempionato kovų Panevėžyje ir tai negalėjo neatsiliepti žaidėjų fizinei būklei, juolab ir žaidėjų keitimų aikštėje komandą turėjo labai nedaug. „Andajaus“ žaidėjai galutinėje rungtynių dalyje buvo akivaizdžiai ir šviežesni, ir greitesni, labiau susižaidę ir savo persvarą įrodė įmušdami net keturis įvarčius. Galutinis rezultatas – 7:2 (2:0, 1:2, 4:0). "Ardui" įvarčius pelnė A.Beinorovič ir R.Voitechovskij. Antrasis komandų susitikimas bus žaidžiamas balandžio 1 d.