rugsėjo 01, 2012

Grindų riedulio turnyrai EuropojeŠ.m.rugpjūčio antroje pusėje vyko du dideli grindų riedulio turnyrai – didžiausias pasaulio turnyras „Chech Open“ (Prahoje) ir „Latvian Open“ (Valmiera, Latvija).
Prahoje turnyro dalyviai buvo suskirstyti į Elito grupes (moterų ir vyrų po 24 komandas), 130 vyrų komandų grupę, 64 moterų komandų grupę ir jaunimo turnyre varžėsi 32 vaikinų komandos. Turnyre dalyvavo 16 valstybių atstovų.
Vyrų Elito turnyrą (jame žaidė Čekijos, Šveicarijos, Švedijos ir Suomijos komandos) laimėjo švedų komanda IBK “Pixbo Wallenstam”, finale 9:5 įveikę  šveicarų atstovus SV „Wiler-Ersigen“. Finalinių rungtynių reportažą galima pamatyti čia: http://www.youtube.com/watch?v=srZekIYJPrs
Vyrų turnyrą iš 130 komandų laimėjo „RIG Umeå IBF yellow“ (Švedija), finale 7:3 įveikę FBC „Kladno“ (Čekija).
Moterų Elito turnyrą (Čekijos, Vokietijos, Švedijos, Latvijos, Šveicarijos komandos) laimėjo šeimininkių atstovės – „Herbadent SJM Praha 11” 5:4 palaužusios švedes iš IBK „Dalen“.
Moterų turnyrą laimėjo „Elite Praha”(Čekija) nugalėjusios savo tautietes iš „EUROSPOLEČNOSTI“ 2:1.
Jaunimo turnyro nugalėtojai „BILLY BOY” iš Čekijos finale 1:0 nugalėjo “Sokol” (Čekija)
Turnyro statistiką galima peržiūrėti čia: http://czechopen.cz/en/vysledky/vysledkycategory
“Latvian Open” turnyre dalyvavo 6 šalių (Latvija,Estija,Rusija,Suomija,Baltarusija,Čekija) atstovai. Vyrų turnyre varžėsi 20 komandų, moterų – 10, veteranų – 5.
Vyrų turnyro finale susitiko FBC “Turku”(Suomija) ir “RTU/Inspecta” (Latvija). 2:1 stipresni buvo suomiai. Dėl trečiosios vietos kovojo latvių komandos FBK “Ķekava” ir “Lekrings”. Pastarieji buvo stipreni – 4:3.
Moterų turnyre stipriausios buvo Latvijos čempionės “RSU/Runway”, finale 2:1 įveikę tautietes iš FK “Ķekava”.  Trečios buvo Suomijos atstovės FBC “Turku”, 4:3 įveikusios “Rubene” (Latvija).
Veteranų turnyre dalyvavo tik vietos komandos. Pernai jame varžytis mėgino ir Lietuvos atstovai, bet į šių metų turnyrą mūsų veteranai nevyko. Turnyre stipriausi buvo veteranai iš klubo “Ekskurzeme”, finale 3:1 įveikę “Lekrings Sr.”
Daugiau turnyro statistikos - http://www.latvianopen.com/2012/

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą