lapkričio 07, 2012

Ignalinos „Vikingo“ grindų riedulininkės pranoko SK“Ardo“ ekipą

Vilniuje buvo sužaistos pirmos Lietuvoje moterų grindų riedulio varžybos. Tai buvo draugiškos rungtynės, kuriose jėgas išmėgino sostinės „Ardo“ ir Ignalinos „Vikingo“ merginos.

„Ardo“ klubui atstovavusios merginos, dauguma jų Mykolo Romerio universiteto studentės, grindų riedulį jau ne kartą yra išbandžiusios tarptautinėse SELL studentų žaidynėse, o jaunosioms 17 metų ignalinietėms tai buvo pirmas varžybų krikštas, su kuriuo jos puikiai susitvarkė, įveikdamos vyresnes varžoves rezultatu 4:1 (2:0,1:1,1:0). „Vikingui“ tris įvarčius pelnė Lina Kulytė, vieną – Gabrielė Zablockytė. „Ardui“ vienintelį įvartį pelnė Eglė Žilienė.
Ignalina su grindų rieduliu susipažino prieš metus, kai Lietuvos grindų riedulio federaciją šiame mieste surengė vieną iš Lietuvos vyrų čempionato turų.  Dėka nuoširdaus ir kryptingo „Vikingo“ klubo trenerio, Viktoro Češulio, darbo, Ignalina tampa puikiu žaidimo centru rytinėje Lietuvos dalyje, kur grindų riedulį žaidžia ir sistemingai treniruojasi jau ne viena dešimtis vaikų, jaunuolių. Keli jauni ignaliniečiai jau šiemet papildė Lietuvos čempionų, „UV 2003“ gretas, kur įgiję žaidybinės patirties, tiek Lietuvoje vykstančiose varžybose, tiek už jos ribų, ateityje bus labai rimta paspirtis dar tik formuojamai miesto reprezentacinei  ekipai.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą