balandžio 19, 2015

Puikus "Ardo-Rudaminos" startas lauko sezone - laimėta LŽRF taurė

Balandžio 18 d. Rudaminoje vyko LŽRF taurės turnyras, kuriame varžėsi 4 stipriausios Lietuvos vyrų žolės riedulio komandos - Vilniaus „Ardas-Rudamina“, Širvintų „Inta-Baltic Champignons“, Šiaulių „Šiauliai -Klevas“ ir Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“.


Naujojo lauko sezono  turnyrą laimėjo mūsų klubo atstovai. Pirmoje turnyro dvikovoje "ardierčiai" po labai atkaklios kovos 3:2 (1:1) įveikė pastarųjų metų pagrindinius savo varžovus širvintiškius, o finale, po labai dramatiškų rungtynių, tik po baudinių serijos, 3:1 įveikė ambicingą Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“. Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi 3:3 (1:3).

Rungtynės su „Inta-Baltic Champignons“ "Ardui-Rudaminai" prasidėjo sėkmingai - 13 min. mažąjį kampinį sėkmingai realizavo Tomas Kušlevič. 22 min.varžovai lygina rezultatą. Antrojo kėlinio pradžioje, po pertraukos prabėgus 3 minutėms, Tomas po mažojo kampinio pelno antrą savo įvartį. Varžovams rezultatą išlyginti prireikė 5 min. Paskutinis pergalingas "Ardui" įvartis krito 52 min. po Vitalijaus Rincevič įvarčio. Paskutinę rungtynių minutę komandos apsikeitė pavojingais išpuoliais, bet rezultatas 3:2 liko nepakitęs.
"Ardo" varžovas finale Vilniaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ pirmose savo rungtynėse 2:0 (1:0) nugalėjo Šiaulių „Šiauliai -Klevą.
Kovoje dėl trečiosios vietos širvintiškiai 3:1 (0:0) įveikė šiauliečius, o turnyro puošmena tapo Vilniaus komandų derbis.
Kaip ir dera finalinei kovai, joje buvo daug visko - atkaklios kovos, įtampos, emocijų, dramatizmo.
Rungtynių eiga nuo dvikovos pradžios aikštės šeimininkams "ardiečiams" klostėsi nesėkmingai - 23-čią minutę rezultatas buvo jau 0:3 varžovų naudai. "Ardas-Rudamina" - komanda su charakteriu, visada kovojanti iki rungtynių galo net ir daug pralaimint rungtynių eigoje. Taip buvo ir praėjusį sezoną, taip savo nepalaužiamą būdą komandą parodė ir pirmame naujojo sezono turnyre.
25-ą minutę rezultatą švelniną veteranas Darius Preidis. Po pertraukos, 32-ą min. Tomas Kušlevič varžovų persvarą sumažina iki minimumo 2:3, o 50 min. puikiai turnyre realizavęs turėtas progas Tomas po mažojo kampinio
atstato pusiausvyrą 3:3. Per likusias 10 min.komandoms įveikti varžovų vartų nepavyko ir turnyro nugalėtoją teko aiškintis atliekant baudinių seriją. Sėkmingiau tai atliko "Ardo-Rudaminos" žaidėjai, realizavę 3 bandymus, o varžovai Roko Rudenkos saugomus vartus įveikė tik kartą.

Daugiau akimirkų iš turnyro: http://www.sportas.info/galleries/4335.html

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą