birželio 06, 2015

Pergalingame reguliariojo sezono finiše - reikšmingas klubo veteranų indėlis

Pirmąjį birželio savaitgalį baigėsi reguliarusis Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionato sezonas.
Pergalingai jį baigė čempionato lyderiai "Ardo-Rudaminos" riedulininkai - 4:0 įveiktas „Šiauliai-Klevas“ ir 3:2 „Žuvėdra-Tauras-CTLF“.


Abejose pergalingose rungtynėse ženklų savo indėlį įnešė klubo veteranai. Rungtynėse su šiauliečiais dukart pasižymėjo 42-ą gimtadienį šventęs Darius Preidis, kartą 40-metis Viltalij Žemoit ir Jevgenij Churs.
Antrosios rungtynės su "Žuvėdros" klubu buvo kur kas atkaklesnės nei pirmosios. Viso pirmo kėlinio metu aikštėje turėję persvarą "ardiečiai" jį baigė pralaimėdami 0:1. 22 min., vienas kitam perdavinėjant kamuoliuką suklydus gynėjams, vienas prieš vartininką Andrejų Paškevič iššokęs Ignas Balbatunovas savo šanso vėjais nepaleido.
Išlyginamąjį įvartį įpusėjus antrajam kėliniui pelnė Aleksandras Čuchaj, neužilgo komandą į priekį išveda taiklus Roberto Voitechovskio įvartis, o neužilgo sėkmingą rungtynių atkarpą ir turėtą persvarą dar labiau įtvirtina taiklus prieš savaitę 41 -ąjį gimtadienį atšventusio Valentino Jankevičiaus smūgis į tolimą vartų kampą. Net ir praleidę dar antrąjį įvartį, daugkartiniai Lietuvos čempionai reguliarųjį sezoną baigė pergalingai.

Kitose turo rungtynėse „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ 2:2 sužaidė su Širvintų „Inta-Baltic Champignons“, o pastarieji dar 3:1 įveikė šiauliečius.

"Ardas-Rudamina" 11-ą sezoną iš eilės dėl savo 10-o čempionų titulo papildomose dvejose finalinėse rungtynėse kovos su Širvintų „Inta-Baltic Champignons“, o dėl bronzinių apdovanojimų susikaus „Žuvėdra-Tauras-CTLF“ ir „Šiauliai-Klevas“.

Galutinė sezono turnyro lentelė:
V. Komanda P. L. Pr. Įvar. Tšk.
1. Vilniaus „Ardas–Rudamina“7 2 3 33:20 23
2. Širvintų „Inta–Baltic Champignons“ 6 3 3 21:14 21
3. Vilniaus „Žuvėdra–Tauras–CTLF“ 3 3 6 23:33 12
4. „Šiauliai–Klevas“ 3 2 7 12:22 11

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą