gegužės 09, 2012

Antroji SK“Andajaus“ pergalė čempionate

Gegužės 8 d.buvo sužaistos eilinės Lietuvos II- ojo grindu riedulio čempionato rungtynės tarp Vilniaus SK „Andajus“ ir Vilniaus „Vilkai“. SK „Andajus“ , realiai pretenduojantis į čempionų vardus , įveikė savo priešininkus rezultatu 7:2 (3:0,2:2,2:0).
Dvikovos pradžioje abejoms komandoms ilgai nepavyko pasiekti įvarčio ir tik 18-a min.“Andajus“ užbaigė rezultatyvią ataką. Tikslą pasiekė tolimas Mindaugo Navicko smūgis. Per likusias iki pertraukos kelias minutes „Andajus“ pasižymėjo dar du kartus (Žydrūnas Acus ir Artūras Verbickas) ir nesugebėjo pasinaudoti dar vienu realiu šansų pelnyti įvartį – nerealizavo paskirto baudinio.
Antroje rungtynių dalyje, pirmaujančiai komandai padidinus persvarą iki 5 įvarčių (Nerijaus Baliūčio ir Rolando Bačkio pelnyti įvarčiai), „Vilkų“ komandos kapitonas Tomas Radėnas atsakė dviem tiksliais smūgiais ir antram poilsiui komandos išėjo rezultatui esant 5:2.
Trečiajame kėlinuke toliau vyko atkali kova. Rungtynių švieslentei skaičiuojant paskutines 10 minučių, „Andajaus“ kapitonas ir rezultatyviausias žaidėjas, Tomas Toločka, pelnė 6-ąjį įvartį, o galutinį rungtynių rezultatą  gražiu, tolimu smūgiu į vartų „devyniukę“ užfiksavo Egidijus Čepelis.