gegužės 16, 2012

FLC Vilnius „UV“ pergalingas startas II-ajame Lietuvos čempionato rate

Praėjusių metų Lietuvos grindų riedulio čempionai, Vilniaus klubas „Užkeiktieji vienuoliai“, pergalingai pradėjo kovas II-ajame šalies čempionato rate.

Po labai atkaklios kovos „Vienuoliai“ 5:3 (0:0,1:1,4:2) palaužė kitą sostinės klubą, „Ardą“. Pastarieji į kovą stojo nusiteikę labai kovingai, norėdami nors kiek reabilituotis po neseniai patirto triuškinančio pralaimėjimo 1:13 kitam realiam pretendentui į aukso medalius, Vilniaus klubui „Andajus“. Per du kėlinukus nei viena komanda nesugebėjo įgyti persvaros. Pirmieji pasižymėjo „UV“ – įvartį tolimu smūgiu 29-ą rungtynių minutę pasiekė Eimantas Rudys, bet varžovai labai greitai rezultatą išlygino. Pasižymėjo Jaroslav Suchocki, realizavęs komandos turėtą vieno žaidėjo persvarą po varžovų gautos 2 minučių nuobaudos. „Vienuoliai“ visų rungtynių metu turėjo nežymią žaidybinę persvarą, bet jų žaidime buvo juntamas nuovargis, likęs po savaitgalį gana sėkmingai sužaistų rungtynių 6 komandų turnyre, vykusiame Latvijos pasienio miestelyje Valka.
Tik  trečiajame susitikimo kėlinuke „UV“ pagaliau įrodė savo persvarą , pelnydama net 4 įvarčius, į ką varžovai atsakė tik dviem. Čempionų ekipoje 3 kartus pasižymėjo komandos kapitonas ir rezultatyviausias žaidėjas, Martynas Karkauskas (47 min., 51 min.ir 55 min.) bei Edvardas Cirtautas (59 min.), SK „Ardui“ įvarčius pelnė Sergej Lichačiov (52 min.) ir Jaroslav Suchocki ( 57 min.)
Per šias rungtynes smūgių į vartus buvo atliktą – FLC Vilnius „UV“  - 32, „Ardas“- 27.