sausio 27, 2015

Čempionato lyderiai tolsta nuo savo konkurentų

Savaitgalį sužaistos 5-erios čempionato rungtynės. Vilniuje lankėsi baltarusai ir latviai, kurie susigrumė ne tik su Vilniaus komandomis, bet ir tarpusavyje. Minsko  „Legion“ atkaklioje kovoje 5:4 (2:1,1:2,2:1) palaužė kovingąjį „FLC Vilnius“, įtikinamai 5:1 (2:0,1:0,2:1) nugalėjo „UV 2003“ ir 2:5 (0:3,1:2,1:0) pralaimėjo lyderiams iš Rėzėknės „BJSS-Asila“, kurie savo ruožtu tik paskutinėmis rungtynių minutėmis įrodė savo pranašumą prieš „UV 2003“ 5:3 (0:1,2:2,3:0). „Vikingas“ Vilniuje taip pat dramatiškose rungtynėse 3:2 (2:1,0:0,1:1) įveikė „Ardą“.

„Ardui“ kovojant su „Vikingui“ vyko atkakli ir įtempta kova iki pat rungtynių pabaigos. Turnyro lentelės kaimynai nenorėjo nusileisti nei vienoje tarpusavio mikrodvikovoje. Ignalinietis Viktoras Češulis tapo tuo žaidėju, kuris nulėmė rungtynių baigtį – 2 įvarčiai ir vienas rezultatyvus perdavimas. 3 –čią susitikimo minutę Viktoras taikliu smūgiu išvedė savo komandą į priekį 1:0. Tomui Lakštauskui baigiantis 6-ai min. pavyko rezultatą išlyginti, o 12-ą min.V. Češulis tiksliai asistuoja Mindaugui Čibirui pelnant antrą komandos įvartį.
Antrasis kėlinukas prabėga be įvarčių, o baigiantis rungtynėms įtampa pasiekia epogėjų – iki rungtynių pabaigos likus 2 min., turima vieno žaidėjo persvara puikiai pasinaudoja „Ardas“ ir jo puolėjas Edvin Stankevič (Karolio Asanavičiaus rez. perd.), o dar po 26 sek. V. Češulis netikėtu vartininkui Lukui Raznauskui tolimu metimu išplėšė „Vikingui“ pergalę ir padėjo komandai iškovoti labai reikalingus 3 taškus. "Ardas", iškovojęs vieną pergalę čempionato starte prieš daugkartinius Lietuvos čempionus "UV 2003", lieka turnyro lentelės apačioje, lenkdamas tuos pačius varžovus .