sausio 09, 2015

Čempionato starte - 2 pralaimėjimai

2015 metų Lietuvos vyrų žolės riedulio uždarų patalpų čempionate klubo žolės riedulininkai patyrė 2 pralaimėjimus - 1:3 (0:2) nusileistą Širvintų "SM-Ježvitas“ ir 4:6 (0:3) - Šiaulių „Klevas–Šiauliai“.

Pirmose rungtynėse su širvintiškiais "ardiečiai" neišnaudojo ne vieną turėtą progą pelnyti įvartį, o varžovai tokių progų nešvaistė - antro kėlinio pradžioje jie pirmavo 3:0 ir tik tada Valentinas Jankevičius pagaliau sugebėjo pelnyti įvartį. Per likusias iki rungtynių pabaigos 17 min. nei vienai komandai daugiau įvarčių pelnyti nepavyko.

Antrose turo rungtynėse su šiauliečiais "Ardui" kartojosi pirmų rungtynių scenarijus - neimuši varžovui tu, įvartį pelno priešininkas. Pirmą įvartį į "Klevo-Šiaulių" vartus Artūras Zaleskis pelnė tik įpusėjus antrajam kėliniui, rezultatui esant jau 0:5 ir šis įvartis tarsi pažadino komandą - vienas po kito krito dar 3 įvarčiai (1 įvartis Mariaus Kriaučiūno, 2 įvarčiai - Vitalijaus Ryncevič), bet pakeisti nepalankų rezultatą komandai jau neužteko laiko.