rugsėjo 20, 2021

PRASIDĖJO VYRŲ ŽOLĖS RIEDULIO ČEMPIONATO " B" DIVIZIONO VARŽYBOS

Šeštadienį prasidėjo vyrų žolės riedulio čempionato " B" diviziono varžybos. Pirmose rungtynėse Vilniaus r. SM - Ardas komanda susitiko su Širvintų SC komanda. Jau trečią minutę po Artūro Macijausko įvarčio rezultatas 1 - 0 Vilniaus r. SM-Ardo naudai. O 30 min. po E. F. Saldiun įvarčio rezultatas tapo 2-0. 45 min. po širvintiškių įvarčio rezultatas tapo 2-1, kris nepasikeitė iki rungtynių pabaigos. Tad iškovota pirma pergalė, ginant pernai iškovotų B diviziono čempionų vardus.

Antrose varžybose SM -Ardas susitiko su atgimusia Kėdainių ŽRK komanda. Nors po pirmo kėlinuko SM-Ardas pirmavo 2-0, kėdainiškiai 40 min. išlygino rezultatą. Jau po 3 min.SM- Ardas vėl išėjo į priekį, bet baigiantis trečiajam kėlinukui, Kėdainių komanda vėl išlygino rezultatą: 3-3, tačiau nepraėjus min. SM-Ardas vėl pirmauja: 4-3. Ketvirtajame kėlinyje Kėdainių komandai pavyksta pasiekti išlyginąmąjį įvartį. Tad kovingos lygiosios: 4-4.