gegužės 24, 2011

Lietuvos klubų žolės riedulio rinktinė pralaimėjo draugišką mačą Azerbaidžanui

Antradienį (gegužės 24 dieną) Vilniaus Žemynos gimnazijos žolės riedulio sintetinės dangos stadione įvyko draugiškos rungtynės tarp Lietuvos vyrų klubų rinktinės ir Azerbaidžano nacionalinės komandos. Pergalę rezultatu 3:1 iškovojo svečiai iš Azerbaidžano. Didesnę susitikimo dalį vyko lygi ir atkakli kova, o varžovams santykį 2:1 pavyko persverti tik 55-ą dvikovos minutę. Vėliau azerbaidžaniečiai dar vienu įvarčiu įtvirtino pergalę. Mūsų komandai įvartį pelnė Ruslanas Bezukladnikovas, kontratakos metu gavęs tikslų perdavimą iš Artūro Zaleckio.Nuoroda

„Rezultatą vertinu gerai. Tai buvo Lietuvos klubų, o ne nacionalinė rinktinė. Mūsų vyrai kovojo garbingai, puikiai komandai vadovavo treneriai R. Chmeliauskas ir A. Macijauskas. Varžovai santykį persvėrė tik 55-ą minutę“, - DELFI po rungtynių sakė ir mačo baigtį įvertino Lietuvos žolės riedulio federacijos prezidentas Leonardas Čaikauskas.