kovo 01, 2012

„Ardas“ ketvirtfinalio barjerą įveikė dvejomis pergalėmis

„Ardas“ ir „Suomijos gildija“ grindų riedulio mėgėjų lygoje sužaidė antrasias tarpusavio ketvirtfinalio rungtynes.

Antrąją pergalę iškovojo „Ardas“ 3:2 (0:1,2:0,1:1). Rungtynes prasidėjo ramiai, kamuoliuką dažniau kontroliavo „Ardo“ žaidėjai, bet pirmieji įvartį 8 –ąją kėlinuko minutę pelnė priešininkai. Tik įpusėjus antrajam kėlinukui „Ardas“ sugebėjo įveikti varžovų vartininką. Po tikslaus vartininko perdavimo per visą aikštelę, tai padarė geriausia komandos puolėja, Violita Kossak. Trečiame kėlinuke abi komandos keitėsi pavojingais išpuoliais ir viename iš jų „Suomijos gildija“ sugebėjo išlyginti rezultatą. Tolimas smūgis, kliudęs gynėjo koją ir pakeitęs kryptį, įskriejo į viršutinį vartų kampą. Įpusėjus kėlinuko laikui viena aštri „Ardo“ ataka buvo sustabdyta neileistinu būdu ir rungtynių teisėjai skyrė baudinį. Deja Andrius Mickus neišnaudojo šios galimybės nesugebėjęs pergudrauti varžovų vartininko. Bet dar vienu šansu pelnyti įvartį „Ardas“ pasinaudojo kai varžovai buvo nubausti 2 min.bauda. Įgavę aikštelėje vieno žaidėjo persvarą, ardiečiai gana greitai ją realizavo. A.Mickaus įvartis buvo paskutinis rungtynėse.