balandžio 01, 2012

Finale – vienas kito verti varžovai

Pirmąją balandžio dieną paaiškėjo antroji grindų riedulio mėgėjų lygos komanda, kovosianti dėl turnyro nugalėtojų vardo.

Dėl teisės kovoti finale antroje tarpusavio kovoje kovojo „Ardas“ ir „Andajus“. Pastaroji komanda pirmąją dvikovą laimėjo aiškia persvara 7:2. „Andajus“ visą sezoną žaidė stabiliai, reguliariajame sezone tarpusavio dvikovą irgi buvo laimėję aiškia persvara, todėl šioje poroje buvo aiškus favoritas. Pirmajame rungtynių kėlinuke vyko atkakli kova. „Andajus“ žaidė sau įprastą žaidimą - greitą, grįstą perdavimais, o „Ardas“ stengėsi sėkmingai apsiginus, greitai kontratakuoti. „Andajus“ pirmi mušė įvartį, „Ardas lygino rezultatą, po to sekė dar keli rezultatyvūs abiejų komandų išpuoliai ir pirmojo poilsio komandos išėjo rezultatui esant 3:2 „Andajaus“ naudai. Visa rungtynių intriga dingo antrajame kėlinuke, per kurį „Andajus“ varžovų vartus nuginklavo net 5 kartus, o savus išsaugojo „sausus“. „Ardui“ buvo sunku bent kiek rimčiau priešintis varžovui, nes nusileido ir žaidėjų kiekiu ir neturėjo savo patikimo vartų sargo. Pagrindinis komandos vartininkas negalėjo žaisti dėl traumos, o jį pakeitęs žaidėjas visai neturėjo patirties šioje pozicijoje. Tuo sėkmingai naudojosi varžovai ir įpusėjus rungtynėms didžiausia intriga buvo ne kas žais finale, o kuris iš „Andajaus“ dviejų geriausių žaidėjų taps rezultatyviausiu turnyro žaidėjų – ar komandos kapitonas Tomas Toločka, ar komandos siela ir steigėjas – Rolandas Bačkys. Rungtynės baigėsi aiškia „Andajaus“ persvara 11:3 (3:2,5:0,3:1) ir nors daugiausia įvarčių susitikime pelnė Tomas, net 5, bet bendroje įskaitoje (įvartis + perdavimas) lyderiu tapo Rolandas, nes rungtynėse su „Ardu“ pelnė ne tik 3 įvarčius, bet ir 2 kartus atliko rezultatyvius perdavimus. Komandai dar įvarčius pelnė S.Narvydas (2įv.) ir A.Jakubovskis. „Ardui“ įvarčius pelnė G.Adomavičius (2 įv.) ir J.Suchocki.

Finale kovos „Davidoff club“ ir „Andajus“ (2012.04.15), o dėl trečiosios vietos – „Ardas“ – „Norfa“(2012.04.22)

Komandų, kovojančių dėl 5 turnyro vietos, kovoje „Lintel“ 4:3 (2:1,2:2,0:0) (pirmasis susitikimas -5:5) nugalėjo „Suomijos gildija“ komandą.

Rezultatyviausi 10 turnyro žaidėjų :

Žaidėjas

Komanda

Įvarčiai

Perdavimai

Suma

Rolandas Bačkys

Andajus

27

17

44

Tomas Toločka

Andajus

32

10

42

Raimondas Žutautas

Davidoff club

18

20

38

Saulius Rudys

Davidoff club

20

6

26

Mindaugas Varnelis

Davidoff club

17

5

22

Jurijus Kondratovičius

Norfa

17

4

21

Artūras Verbickas

Andajus

7

14

21

Vidas Turavičius

Swedbank

11

5

16

Ieva Ilgevičiūtė

Ardas

12

4

16

Nerijus Baliutis

Swedbank

12

3

15

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą