kovo 28, 2013

„Ardo“ kovos trijuose čempionatuosePraėjęs kovo mėn.savaitgalis buvo gana įtemptas „Ardo“ klubui. 
Šeštadienį ardiečiai Panevėžyje kovojo dėl aukščiausių Lietuvos vyrų žolės riedulio uždarų patalpų čempionato apdovanojimų.
Paskutiniame ture jiems teko sužaisti trejas rungtynes. Viltis pasidabinti aukso medaliais įtvirtinti galėjo tik pergalės per likusias rungtynes ir nesėkmingas čempionato lyderių Širvintų „Intai–Baltic Champingnons“ pasirodymas.
Deja išretėjusiam „Ardui“ dėl ligų ir traumų nepavyko nei patiems pergalingai baigti čempionato, nei jų pagrindiniai konkurentai  palengvino kelią siekiant šio tikslo.
Paskutinis turas Panevėžyje buvo pats atkakliausias čempionate. Visos rungtynės buvo atkaklios ir baigėsi vieno-dviejų įvarčių skirtumu.  Vilniaus SK „Ardas–Rudamina“ 3:2 (2:1) po atkalaus pasipriešinimo palaužė jaunuosius šiauliečius iš “Klevo-Šiaulių” klubo, 8:6  (4:3) nugalėjo ne ką mažiau ambicingesnius širvintiškius iš miesto sporto mokyklos ir lemiamoje kovoje su „Inta–Baltic Champingnons“, pirmaudami po pirmojo kėlinuko 2:1, visgi nusileido trečiąjį čempionų titulą pelniusiems Širvintų atstovams 2:3. Ardiečiams teko tenkintis sidabriniais apdovanojimais, kas klubo pagrindą sudariusiems veteranams yra tikrai šaunus pasiekimas.


„Inta–Baltic Champingnons“ minimalia persvara 6:5 (2:0) nugalėjo Vilniaus raj. SM–ŽRK „Vilnius“, kuris pralaimėjo ir antrąją savo dvikovą pirmą kartą bronzinius apdovanojimus iškovojusiems Širvintų SM 1:2 (0:0).
Šiaulių „Klevas – Šiauliai“ 3:2 (1:2) nugalėjo Vilniaus SŽK „Žuvėdra – Tauras“ ir pasiuntė pastaruosius į žemesnę B lygą.
Galutinė čempionato komandų rikiuotė: 

1 vieta - Širvintų "Inta-Baltic Champingnons"- 26 taškai 
2 vieta - Vilniaus SK "Ardss-Rudamina" - 20 taškų 
3 vieta - Širvintų SM -19 taškų 
4 vieta - Vilniaus raj. SM-ŽRK "Vilnius" - 13 taškų 
5 vieta - Šiaulių SM " Klevas-Šiauliai" - 9 taškai 
6 vieta - Vilniaus SŽK " Žuvėdra-Tauras" - 0 taškų (iškrito į B divizioną) 

Išrinkti geriausi žaidėjai: 
Geriausias vartininkas - Ričardas Urbonas (Vilniaus SK "Ardas-Rudamina") 
Geriausias gynėjas - Maksim Tarasov (Širvintų "Inta-Baltic Champingnons") 
Geriausias puolėjas - Lukas Mažulis (Širvintų SM) 

Po šios, žolės riedulio, šventės, sekmadienį “Ardas” Grigiškėse žaidė labia svarbias rungtynes mėgėjų grindų riedulio čempionate, pusfinalio etape, prieš labia stiprų priešininką, “Andajaus” klubą. Tai buvo antrosios tarpusavio rungtynės šiame etape. Pirmoje dvikovoje ardiečiai labia apmaudžiai išleido taip arti buvusią pergalę, trečiame kėlinuke pirmavę 7:3, jie rungtynes paliko nuleidę galvas po pralaimėtų rungtynių 7:8. Antrosios rungtynės savo intriga ir atkaklumu nenusileido pirmosioms ir nors šį kartą “Ardas” įrodė savo pranašumą pasiekę pergalę 3:2, to jiems nepakako, kad tęstų kovą dėl turnyro aukščiausių apdovanojimų. Pagal varžybų reglamentą, komandoms pasiekus dviejų rungtynių serijoje pergalę tokiu pačiu įvarčių skirtumu, į tolimesnį etapą patenka ta komanda, kuri įvarčių daugiau pasiekia varžovų aikštelėje. “Ardui” ši nuostata buvo mažiau palankesnė nei varžovui.
Balandžio 14 d.”Ardas” dėl bronzos kovos su “Swedbank” grindų riedulininkais, kurie dvejose kovose 2:6 ir 2:8 nusileido čempionišką žaidimą viso turnyro metu demonstruojantiems Ignalinos “Vikingo” “florbolistams”. Tą pačią dieną finale susitiks “Vikingo” ir turnyro rengėjo “Andajaus” klubo sportininkai.

Balandžio 6 d., Molėtų sporto centre,  vyks III Lietuvos grindų riedulio čempionato antrojo rato turo varžybos, kur SK “Ardas” surems lazdas su FLC “Vilnius”, o “UV 2003” su SK “Andajus”.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą