balandžio 15, 2013

Grindų riedulio mėgėjų lygos čempionai – debiutantai is Ignalinos „Vikingo-Pieno žvaigždžių“Š.m. kovo 14 d. baigėsi praėjusių metų rudenį prasidėjęs grindų riedulio mėgėjų čempionatas. 
6 komandų turnyrą laimėjo Ignalinos sporto klubo „Vikingas“  komanda “Vikingas-Pieno žvaigždės“, finale, dviejų rungtynių serijoje, nugalėję turnyro organizatorių komandą „Andajus“ 8:3 ir 4:2.
Ignaliniečiams tai buvo debiutinis sezonas apskritai bet kokiose Lietuvoje rengiamose grindų riedulio varžybose, bet kaip parodė viso turnyro eiga, nei jaudulio, nei nepasitikėjimo savo jėgomis debiutantų gretose nesimatė, ką akivaizdžiai parodo ir pasiektos 12 pergalių ir tik 2 pralaimėjimai, patirti čempionato kovų pradžioje.
Paskutinėse finalinėse rungtynėse vyko atkakli ir bekompromisė kova. Po skaudaus pralaimėjimo pirmoje dvikovoje 3:8, „Andajaus“ žaidėjai siekė revanšo ir ne bet kokio, o didesnio nei 5 įvarčių skirtumu, kas leistų komandai iškovoti galutinę pergalę turnyre. Visgi ignaliniečiai nebuvo linkę lengvai pasiduoti ir puikiai išnaudojo turėtas progas pelnyti įvarčius, laimėdami pirmą kėlinuką 2:0.
Po dviejų kėlinukų švieslentėje švietė nei kiek nepalankesnis „Andajui“ rezultatas-1:4.
Tikimybė, kad per paskutinę, trečiąją, rungtynių dalį patikimas „Vikingo-Pieno žvaigždžių“ žaidimas sugrius, buvo mažai, ką ir patvirtino finalinė sirena ir galutinis rungtynių rezultatas 4:2 ignaliniečių naudai. Puikiai šias rungtynes sužaidė abu čempionų vartų sargai, ne kartą gelbėję savo vartus po aštrių varžovų išpuolių.

Tą pačią dieną buvo sužaistos ir antrosios rungtynės dėl trečiosios vietos. Po ispūdingai laimėtų pirmųjų tarpusavio rungtynių 11:1, „Ardo“ riedulininkai ir antrose rungtynėse 11:4 nušlavė savo varžovus iš „Swedbank“ komandos.

Galutinė turnyro komandų rikiuotė:

1.       „Vikingas-Pieno žvaigždės“ (Ignalina)
2.       „Andajus“ (Vilnius)
3.       „Ardas“ (Vilnius)
4.       „Swedbank“ (Vilnius)
5-6. “Norfa“ (Vilnius)
5-6. „DnB“ (Vilnius)

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą