balandžio 28, 2014

Skaudžios "Ardo" nesėkmės grindų ir žolės riedulio turnyruose

Balandžio 26 d.buvo sužaistos paskutinės IV Lietuvos grindų riedulio čempionato reguliariojo sezono rungtynės, kuriose žaidė "Ardas" ir "UV 2003".
„Ardui“, žaidusiam ne stipriausios sudėties jiems jau nieko nelemenčiose rungtynėse, sunkiai sekėsi stabdyti "UV 2003" atakas. Daugkartiniams Lietuvos čempionams pralaimėta rekordiniu rezultatu 3:21 (1:6,1:9,1:6).
Sužaidus pirmas 10 minučių „UV 2003“ jau pirmavo 4:0 ir toliau sistemingai didino savo persvarą įvarčių gausa.

„UV 2003“ 5 įvarčius pelnė Eimantas Rudys (1 rez.perd.), 4 įvarčius - Mažvydas Satkus (1 rez.perd.), po 3 įvarčius pridėjo Andrius Venckevičius (4 rez.perd.) ir Mindaugas Varnelis (1 rez.perd.), po 2  – Martynas Karkauskas (5 rez.perd.) ir Martynas Samulevičius (1 rez.perd.), po 1 įvartį į savo sąskaitą įsirašė Andrius Jelaga (1 rez.perd.) ir Pavelas Spiridovičius.
„Ardui“ paguodos įvarčius mušė Vladimiras Malykh (2 įvarčiai ir 1 rez.perd.) ir Andrius Mickus.
Po šios pergalės „UV 2003“ aplenkė „Vikingas - Pieno žvaigždės“ komandą ir reguliarųjį sezoną, nepaisant kluptelėjimų jo viduryje, baigė pirmoje turnyro lentelės vietoje."Ardas", pernai laimėjęs bronzos medalius, šiemet liko paskutinėje, penktoje vietoje. Keturios pirmosios komandos tęs kovą dėl apdovanojimų.
"UV 2003" ir „Vikingas - Pieno žvaigždės“ gegužės 3 d. Ignalinoje pradės 2 rungtynių finalinę seriją dėl aukščiausių čempionato apdovanojimų. Gegužės 11 d. Vilniuje, SM „Tauras“ sporto salėje, dėl bronzinių apdovanojimų kovos sostinės klubai „Vilnius“ ir „Andajus“, o ten pat po antrųjų „UV 2003“ ir „Vikingas - Pieno žvaigždės“ rungtynių paaiškės šių metų čempionai.

5

Balandžio 27 d. Vilniuje vyko LŽRF taurės vyrų turnyras, kurį laimėjo Širvintų „Inta-Baltic Champignons“.
Turnyros pusfinalyje susitiko Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ su Šiaulių "Šiauliai", o kitoje poroje - „Ardas-Rudamina“ ir „Žuvėdra-Tauras“. Abi dvikovos pasižymėjo labai atkaklia kova. Būsimieji taurės laimėtojai turėjo iš visų jėgų stengtis, kad įveiktų šiauliečių barjerą, ir pusfinalio mačą po Giedriaus Gridziuškos 30 min. pelnyto įvarčio laimėjo tik 1:0.
Vilniaus klubų derbis vyko ne ką mažiau permainingai. Jau 6 minutę Karolis Asanavičius išvedė į priekį „Žuvėdrą-Taurą“, bet Robertas Voitechovskis ir Tomas Kušlevičius atsakė dviem įvarčiais ir 30 minutę priekyje jau buvo „Ardas-Rudamina“. Vis dėlto vos prasidėjus antrajame kėliniui Povilas Lakštauskas rezultatą išlygino 2:2, o 55-ąją minutę Česlavas Pašnikovičius pelnė „Žuvėdrai-Taurui“ pergalingą įvartį. Likus iki rungtynių pabaigos 5 sek."Ardas" turėjo puikią galimybę rezultatą išlyginti, bet Milošo Andrušaneco nuo 7 metrų baudinio žymos mestas kamuoliukas atsimušė į skersinio ir virpsto sandūrą.

Nesėkme "Ardui" baigėsi ir kova dėl 3 vietos. 2:4 (1:3) pralaimėta Šiaulių "Šiauliai" komandai, kuri visų rungtynių metu turėjo nedidelę persvarą ir neleido "ardiečiams" bent kiek pagalvoti apie galimybę iškovoti pergalę.
"Ardui-Rudaminai" abu įvarčius nuo 7 m.baudinio žymos pelnė Robertas Voitechovskis ir Vitalijus Rincevičius.
Finalinę kovą tarp Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ ir „Žuvėdra-Tauras“ užtikrintai laimėjo širvintiškiai, sutriuškinę oponentus net 7:0 (3:0).