gegužės 10, 2015

"Ardas-Rudamina" parklupdė čempionato lyderius

Puikiai pirmose naujojo lauko sezono čempionato III turo rungtynėse startavo "Ardo" klubo žolės riedulininkai.
Namų aikštėje įveikti abu iki šio turo buvę turnyro lyderiai - 4:1 (2:0) Širvintų „Inta-Baltic Champignons“ ir 3:1 (1:0) Šiaulių „Šiauliai -Klevas“.


Po gana nesėkmingo praėjusį rudenį starto 2014-2015 metų lauko čempionate, "Ardas-Rudamina" po puikios pergalės praėjusį mėnesį federacijos taurėje, nemažina apsukų ir toliau tęsia pergalių seriją.
Pirmose rungtynėse su širvintiškiais jau 11 min.krito pirmasis įvartis, kurį pelnė dešinysis "Ardo" saugas Robertas Voitechovskis. 28 min. puolėjas Tomas Kušlevič padvigubino rezultatą 2:0.
Po pertraukos 46 min. atliekant mažąjį kampinį savo šanso pelnyti įvartį nepraleido Vitalijus Ryncevičius - 3:0. Po 7 min. varžovai kiek sušvelnino santykį pelnydami įvartį, bet galutinį tašką rungtynėse padėjo "ardiečių" gretose žaidžiantis vienas iš penkių legionierių baltarusų, Vladislav Koškin, ketvirtąjį įvartį pelnęs iš mažojo kampinio.

Antroje dvikovoje su šiauliečiais aikštėje visų rungtynių metu irgi dominavo aikštės šeimininkai. Pirmajame kėlinyje vienintelį įvartį į svečių vartus 22 min. pelnė baltarusis Dmitrij Chahaluška. Antrojo kėlinio 7-ą min. puikų metimą po mažojo kampinio atliko Tomas Kušlevič, padidinęs komandos pranašumą iki 2:0, bet jau po 3 min. greitas varžovų išpuolis ir klaida gynyboje baigėsi įvarčiu į "Ardo-Rudaminos" vartus. 44 rungtynių min. "Ardas" savo akivaizdų pranašumą aikštėje įrodė dar vienu įvarčiu, kuri efektingu smūgiu iš eigos, kamuoliukui pakilus ore po Jevgenij Khurs smūgio, pelnė rezultatyviausias komandos puolėjas Artūras Zaleckis.

Džiugina puiki komandos sportinė forma prieš po dviejų savaičių Kroatijos sostinėje Zagrebe prasidėsiančiame Europos Challenge III taurės turnyrą. Dvi pastarosios pergalės Lietuvos čempionate "Ardui-Rudaminai" buvo labai svarbios ir turnyrine prasme - prieš III-čią ratą "Ardas" nuo lyderių atsilikinėjo 6 taškais, o po dviejų pastarųjų pergalių pakilo į antrąją turnyro vietą, taškais susilyginęs su Šiaulių „Šiauliai -Klevu“, kuris Rudaminoje dar vienose savo rungtynėse 3:2 pralaimėjo ir Vilniaus "Žuvėdrai-Tauras-CTLF", ir jau tik 3 taškais atsilieka nuo „Inta-Baltic Champignons“, kurie savo taškų kraitį papildė 5:2 iškovoję pergalę prieš Vilniaus "Žuvėdrą-Tauras-CTLF".

Prieš ateinantį šeštadienį, gegužės 16 d. Vilniuje įvyksiančias eilines čempionato rungtynes, komandų padėtis turnyro lentelėje atrodo sekančiai:

V. Komanda P. L. Pr. Įvar. Tšk.
1. Širvintų „Inta–Baltic Champignons“ 4 2 2 13:8 14
2. Vilniaus „Ardas–Rudamina“ 3 2 3 15:14 11
3. „Šiauliai–Klevas“ 3 2 3 10:11 11
4. Vilniaus „Žuvėdra–Tauras–CTLF“ 2 2 4 14:19 8

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą