birželio 20, 2015

„Ardas-Rudamina“ - 10-ąjį kartą Lietuvos čempionai!

2014-2015 m. Lietuvos čempionatas po trijų finalo serijos rungtynių baigėsi Rudaminoje. Paskutinė sezono pergalė 3:0 (2:0) vainikavo 10-ą čempionišką finišą "Ardas-Rudamina" klubo istorijoje.


Rungtynių pradžia "ardiečiams" buvo gana sunki. Sėkmingai įvarčio zonos prieigose apsiginę širvintiškiai gana aštriai puldavo ir kurdavo įvartines situacijas prie "Ardo-Rudaminos vartų. Komandą gelbėjo patikimas vartininko Roko Rudenkos žaidimas. 19 min. aikštės šeimininkai pagaliau sukurė pavojingą situaciją prie varžovų vartų ir puikiu metimu iš krašto komandą į priekį išvedė visas rungtynes labai aktyviai žaidęs Jevgenij Churs. 27 min. rezultatas tapo 2:0. Dešiniajame aikštės krašte kamuoliuką iš varžovo perėmęs ir į įvarčio zoną įsiveržęs gynėjęs Milošas Andrušanec smūgiavo tiksliai.

 

Širvintiškiai nenorėjo sudėti ginklų, bet ne vieną jų pavojingą ataką sėkmingai likviduodavo patikimas gynėjų ir vartininko žaidimas. 49 min.po mažojo kampinio Kęstutis Mikutis "Ardo-Rudaminos" persvarą padidina iki 3:0. Per likusį rungtynių laiką "ardiečiai" išsaugojo savo vartus "sausais" ir šventė istorinę, dešimtą pergalę Lietuvos čempionatuose.
Geriausio čempionato žaidėjo prizą pelnė Tomas Kušlevič.

Paskutinių finalo rungtynių ir apdovanojimų akimirkos čia:

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą