spalio 11, 2011

Čempionų taurės į Suomija ir Švedija

Spalio 8d. Čekijos mieste Mlada Boleslav baigėsi 2011m.grindų riedulio Čempionų taurės turnyras.
Finalininę vyrų dvikovą ir čempionų vardus iškovojo suomių klubas SSV Helsinki finale įveikęs čekus iš Tatran Omlux klubo rezultatu 4-3. Finalinė kova buvo labai atkakli jau nuo pirmųjų runtynių minučių. Kiekviena komanda stengėsi kuo ilgiau kontroliuoti kamuoliuką, turėjo progų pasižymėti, bet pirmas kelinys baigėsi 0-0. Antrą kėlinį Tatran klubo žaidėjai pradėjo susikoncentravę į puolimą, bet gavo netikėtą atkirtį iš suomių. Suomis Niklas Strömsten pateikė čekų vartininkui Kafkai siurprizą, įmušęs įvartį iš praktiškai nulinio kampo. Savo persvara neužilgo suomiai padvigubino. Atsilaikę prieš nemažą čekų spaudimą, suomiai antrajame kėlinyje pelnė dar 2 įvarčius, tuo patvirtindami savo gebėjimus realizuoti sukurtas progas. Į antrą pertrauką komandos išėjo rezultatui esant 4-0. Kad bent kiek dar pasipriešinti trečiajame kėlinyje, čekams reikėjo greitai pelnyti pirmą savo įvartį, ką jie ir padarė 3 kėlinio minutę. Dar po 2 minučių du čekai puolime atsidurė prieš vieną priešininką ir pasinaudoję šia situacija pelnė 2-ą įvartį, tuo pačiu atgaivindami viltis į galutinį teigiamą komandai rezultatą. 48-ą rungtynių minutę Tatran klubas įmušė ir trečią įvartį, sumažinęs suomių persvarą iki minimumo. Čekai turėjo net 12 kėlinio minučių, kad ne tik išlyginti rezultatą, bet galbūt ir persverti jį savo naudai. Deja, net ir likus iki rungtynių pabaigos 2 minutėms, pakeitę savo vartininką šeštu aikštės žaidėju, jie nesugebėjo pakeisti rezultato ir suomiai šventė pergalę 4-3.

Moterų turnyrą laimėjo Švedijos klubas Djurgärdens IF IBF 9-5 finale įveikęs SC Classic iš Suomijos.