spalio 02, 2012

Įdomios ir atkaklios žolės riedulio kovos

Š. m. rugsėjo 28-29 d. Vilniaus Žemynos gimnazijos sintetinės dangos žolės riedulio stadione  vyko 29 –ojo Lietuvos vyrų žolės riedulio čempionato kovos.

Vilniaus “Ardas-Rudamina” per dvi dienas sužaidė 3 savo pirmasias čempionato rungtynes. Penktadienį, pliaupiant stipriam lietui, po atkaklios kovos rungtynės su Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“ baigėsi taikiai,- 1:1. Po pirmajame kėlinyje praleisto įvarčio, ardiečiai rezultatą išlygino įpusėjus antrajam kėliniui, po sėkmingai realizuoto mažojo kampinio.
Šeštadienį vykusi praėjusio sezono vicečempionų akistatą su šalies čempionais, Širvintų „Inta-Baltic-Champingnons“, baigėsi taip pat taikiai, 1:1, o antrose dienos rungtynėse su Šiaulių „Šiauliai“ “Ardas-Rudamina” buvo akivaizdžiai pranašesnis – 5:0. Pirmame kėlinyje įmušę 4 įvarčius, vilniečiai antrame kėlinyje pelnę penktą įvartį tik dar labiau įtvirtino savo solidžią persvarą.
Širvintų „Inta-Baltic-Champingnons“ antrose savo rungtynėse 4:1(1:1) sutriuškino Vilniaus SŽK „Žuvėdra-Tauras“, o pastarieji neįstengė įveikti jaunų ir ambicingų šiauliečių. Pirmi pelnę du įvarčius vilniečiai nesugebėjo išsaugoti turėtos persvaros ir leido varžovams išlyginti rezultatą, 2:2.

Prieš dvi savaites Šiauliuose buvo sužaistos 3 pirmosios 2012-2013 m. sezono čempionato rungtynės:

Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Tauras" - Šiaulių "Šiauliai" 3:0 (0:0)
Širvintų "Inta-Baltic-Champingnons" - Vilniaus SŽK "Žuvėdra-Tauras" 1:1 (0:0)
Širvintų "Inta-Baltic-Champingnons" - Šiaulių "Šiauliai" 5:1 (0:1)