lapkričio 08, 2011

C lygoje - kasdien auganti intriga

Vaidas Indriliūnas, 2011-11-04
Gausiausioje miesto lygoje intriga auga sulig kiekviena dėka. Po lapkričio 03 d. sužaistų aštuonių dvikovų komandų rikiuotė kone visose grupėse dar labiau susimaišė ir dabar jau visiškai neaišku, kas šiame sezone matuosis favoritų etiketę, o kas bus priversti pripažinimo siekti II divizione.
Favoritų vakaras


Snaiperiai
. Dvikovos favoritu buvęs "Domipos" (2-0) kolektyvas gana lengvai įveikė "Bandžius" (0-3) rezultatu 79:46 ir buvo tik vienas iš daugelio, kuris ketvirtadienio vakarą gausiausioje miesto lygoje šventė pergalę. Nors abiejų komandų gretose taip ir neatsirado snaiperio, kuris galėtų gąsdinti varžovus savo šūviais iš toli, tačiau savo aikštėje žaidusiems "Domipos" vyrams jo nelabai ir reikėjo. Aikštės šeimininkai iškart šovė į priekį ir susikrovę įtikinamą pranašumą jo nebeiššvaistė.

"Domipa": Antanas Mikučionis 21, Martynas Mažeika 15, Remigijus Glinskas 10.

"Bandžiai": Audrius Kazlauskas 15, Ernestas Miežys 14.

Gynyba. "Širvėnos" (3-0) vyrai jau trečią kartą paeiliui įklampina varžovus savo gynybos pinklėse ir galiausiai švenčia lengvą pergalę. Šįkart biržiečių nemalonę užsitraukė "SK Ardo-JMP" vyrai (1-2), kurie per keturiasdešimt minučių įrideno vos 32 taškus bei patyrė skaudžią nesėkmę. Lengva "Širvėnos" pergalė rezultatu 65:32.

Nugalėtojų komandos vadovas Simonas Gudas džiaugėsi pergale, tačiau nepamiršo pagirti ir varžovų ekipos: "Rungtynių rezultatas dėsningas. Mano nuomone, vakarykštės varžybos iš esmės patenkino abiejų komandų lūkesčius. Tiek varžovai, tiek visi dvylika mūsų žaidėjų prisižaidė ir prisilakstė į valias. Nors nuo antro ketvirčio pradėjome aiškiai dominuoti aikštelėje, tačiau žaidimas vyko iki pat rungtynių pabaigos, o "SK Ardo-JMP" vyrai net nesiruošė kapituliuoti ar pradėti vaikščioti po aikštelę. Tai leido abiems komandoms pasimėgauti krepšinio teikiamu malonumu. Pagarba jiems", - varžovų kovingumą gyrė "Širvėnos" vadovas.

"Vertinant mūsų komandos žaidimą, tai mes bandome įsivažiuoti, surasti pastovesnį žaidimo braižą. Pasiektų pergalių ar galimos nesėkmės šiame etape nesureikšminam. Dabartinis mūsų tikslas - žaisti gražiau ir kokybiškiau. Tikiu, kad potencialo tam turime", - komanda tikėjo S.Gudas.

"Širvėna": Gintaras Drevinskas 11, Šarūnas Martinonis 8, Piotr Leus 7.

"SK Ardas-JMP": Jonas Dumašius 15, Vaidas Jakavonis (11 atk. kam., -1 naud. balas) 10.

Neklumpa. Gausiausioje miesto lygoje ir toliau neklumpa bei pergalėmis mėgaujasi "Judėjimo krypties" (3-0) vyrai, kurie be vargo įveikė "Kirvių" (0-3) atstovus rezultatu 72:55. Savo aikštėje žaidę "judėtojai" pabėgo jau pirmajame kėlinuke ir per likusį rungtynių laiką pamažu tik didino savo persvarą.

"Judėjimo kryptis": Vytautas Kasperavičius (13 atk. kam.) 17, Tadas Vaičiulis 15, Darius Guginis 14.

"Kirviai": Giedrius Noreika (17 atk. kam.) 14, Paulius Pikelis ir Donatas Nemūra po 12.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą