lapkričio 05, 2011

Iš Graikijos sambistai parvežė 11 medalių

Spalio 23 – 26 dienomis Graikijos mieste Kallikrateia vyko Pasaulio SAMBO veteranų – meistrų čempionatas. Čempionate dalyvavo daugiau nei 200 kovotojų iš 19 valstybių, tokių, kaip Slovėnija, Rumunija,Vokietija, Marokas, JAV ir kt. Kaip jau įprasta gausiausia buvo Rusijos rinktinė.
Graikijoje kovojo septyni lietuviai. Šeši Lietuvos SAMBO veteranai iškovojo medalius: auksą parsivežė Svajūnas Polikevičius (Ardo klubo atstovas) ir Arimantas Pocevičius, sidabrą – Juozas Dumblauskas, o bronzos medaliais pasipuošė Albertas Kašėta (Ardo klubo atstovas), Henrikas Kučinskas ir Algis Norkeliūnas.
SAMBO veteranų čempionatuose kovotojai skirstomi ne tik pagal svorio kategorijas, bet ir pagal amžių. Jauniausi sportininkai – 35 metų. Vienas iš vyriausių veteranų, 70 metų (90 kg) kovotojas iš Rusijos Aslambek Aslakhanov jau septintą kartą tapo pasaulio čempionu savo amžiaus grupėje. Ant apdovanojimų pakilos sambistas prisipažino, kad į kiekvieną kovą žvelgia kaip į paskutinę ir atiduoda visas jėgas.
Pasaulio SAMBO veteranų čempionatą organizavo Graikijos SAMBO federacija ir Tarptautinė SAMBO mėgėjų federacija (FIAS). Kitas veteranų čempionatas vyks 2012 metais Maroke.
Išdalinus medalius veteranams – meistrams, Graikijoje vyko dar vienas čempionatas – Europos pirmenybės. Lietuvos komanda ir jo metu pasirodė puikiai. Gita Čečienė, Donatas Nedzinskas ir Algis Narkeliūnas iškovojo aukso medalius, Albertas Kašėtai ir Svajūnas Polikevičius – sidabro.
Primename, lapkričio 11-13 dienomis Vilniuje, Siemens arenoje, vyks 35-tasis Pasaulio SAMBO čempionatas. Jo metu stipriausių pasaulyje kovotojų titulo sieks vyrai, moterys bei kovinės SAMBO atstovai. Iš viso tikimasi, kad Vilniuje dalyvaus apie 500 kovotojų iš daugiau kaip 50 šalių. Lietuvos SAMBO federacijos vadovai tikisi, kad namuose pavyks iškovoti 2-3 medalius.

LSF informacija

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą