lapkričio 02, 2011

SK"Andajus" – "Vilkai" – 3:2

Lapkričio 2 d. ketvirtose Lietuvos vyrų grindų riedulio čempionato rungtynėse susitiko SK “Andajus ir “Vilkai”.
Rungtynes komandos pradėjo nedidele sparta, ramiai. Pirmąją pirmojo kėlinio pusę abi komandos atidžiai žaidė gynyboje, todėl aštrių situacijų prie abiejų vartų buvo nedaug. Pirmąjį rungtynių įvartį, aštriai prasiveržęs aikštelės kraštu, įmušė “Andajaus” puolėjas Rolandas Bačkys. Trapi persvara išsilaikė neilgai. Prabėgus kiek daugiau nei minutei išlyginamąjį įvartį “Vilkų” komandai pelnė Mindaugas Varnelis. Pirmasis kėlinys baigėsi rezultatu 1-1.
Baigiantis antrojo kėlinio 6-ai minutei antrąjį įvartį į savo sąskaitą įsirašė M.Varnelis, išvedęs savo komandą į priekį 2-1. Nei viena komanda nesiruošė tenkintis esamu rezultatu, keitėsi aštriomis atakomis, o 12-ą kėlinio minutę vieną tokį išpuolį, po savalaikio komandos kapitono Tomo Toločkos perdavimo, rezultatyviai užbaigė nenuilstantis R.Bačkys. Poilsio po dviejų kėlinių komandos išėjo rezultatui esant 2-2.
Trečiajame kėlinyje, senkant žaidėjų jėgoms, žaidimas vyko gana grubiai. Kiekviena komanda siekė laimėti šias rungtynes, bet kai kuriose situacijose skubėjimas puolant trukdė sėkmingai užbaigti atakas. 9-ą kėlinio minutę sėkmingai ginant komandos vartus sužaidė „Vilkų“ vartininkas A. Orlauskas, tačiau atmušęs kamuoliuką, pakartotino smūgio į vartus vartininkas jau nematė dėl didelio žaidėjų skaičiaus prie savo vartų. Pasižymėjo Žydrūnas Acus. Sėkmingai stabdydami priešininkų atakas „Andajaus“ žaidėjai turėjo dar kelias realias progas padidinti rezultatą, bet rezultatas 3-2 (1-1,1-1,1-0) nepasikeitė iki finalinio teisėjų švilpuko. „Andajui“ tai buvo antroji pergalė čempionate, o „Vilkams“- antrasis pralaimėjimas.
Per rungtynes SK”Andajus” atliko 24 smūgius į vartus, “Vilkai” – 15.

Turnyrinė lentelė po 4 rungtynių:

1. FLC Vilnius “UV” 2 0 0 10-3 įv. 6 tšk.
2. SK”Andajus” 2 0 0 10-8 įv. 6 tšk.
3. “Vilkai” 0 0 2 3-5 įv. 0 tšk.
4. SK”Ardas” 0 0 2 8-15 įv. 0 tšk.

Sekančios rungtynės bus žaidžiamos lapkričio 26 d. Ignalinoje. Susitiks FLC Vilnius “UV” – SK”Andajus” ir “Vilkai” - SK “Ardas”.