liepos 19, 2012

Vilniaus turnyro taurė – Latvijos komandai

Liepos 14 d. Vilniuje vyko kasmetinis tarptautinis grindų riedulio turnyras „Floorball Challenge 2012“ taurei laimėti. Turnyre varžėsi 5 komandos – „Čomi“ (Latvija, Valka), „Minsk“ (Minskas), „Stella“ (Minskas), FLC Vilnius „UV“ ir SK „Andajus“ (Vilnius).
Į turnyrą susirinko gana vienodo pajėgumo komandos ir kovos jame buvo labai įdomios ir atkaklios. Gal kiek sunkiau konkuruoti su varžovais buvo Baltarusijos čempionams, „Stella“ komandoms žaidėjams, kurių į Vilnių atvyko tik 6 žaidėjai ir žaidžiant intensyvaus grafiko turnyre tai atsiliepė fiziškai. Turnyro metu traumą gavus komandos kapitonui ir geriausiam žaidėjui, „Stella“, negalėdama aikštėje žaisti pilnos sudėties, atsisakė žaisti paskutines savo rungtynes su tautiečiais iš „Minsk“ komandos ir įskaičius techninį pralaimėjima 0:5, turnyre užėmė paskutinę vietą.
Visos komandos pirmame turnyro etape tarpusavyje sužaidusios rungtynes, vėliau dėl taurės ir prizinių vietų kovojo pagal užimtas vietas.
Pirmojo etapo rezultatai ir užimtos vietos:
FLC Vilnius „UV“ – SK „Andajus“ – 1:0, FLC Vilnius „UV“ – „Čomi“ - 2:5, SK „Andajus“ – „Čomi“ – 1:2, FLC Vilnius „UV“ – „Stella“ – 2:3, „Minsk“ - SK „Andajus“ – 12:3, „Čomi“ – „Stella“ – 7:1, FLC Vilnius „UV“ – „Minsk“ – 4:3, „Čomi“ – „Minsk“ 1:5, SK „Andajus“ - "Stella" - 4:0, „Stella“ – „Minsk“ – 0:5.
1.„Minsk“
2.„Čomi“
3. FLC Vilnius „UV“
4. SK „Andajus“
5. „Stella“
Dėl trečiosios turnyro vietos susitiko abi lietuvių komandos. Atkaklioje kovoje pergalę 3:2 šventė dukart Lietuvos čempionai, FLC Vilnius „UV“.
Finalas tarp „Čomi“ ir „Minsk“ buvo dar atkaklesnis. Per pagrindinį rungtynių laiką nugalėtojas nebuvo išaiškintas (2:2) ir taurės laimėtoją teko nustatyti mušant baudinius. Šioje loterijoje sėkmė lydėjo svečius iš Latvijos, kuriems ir atiteko pagrindinis turnyro prizas – taurė.
Geriausiu turnyro žaidėju buvo pripažintas ir apdovanotas vertingu prizu „Minsk“ komandos žaidėjas Andrej Sarakvaš, o geriausiu vartininku tapo „Minsk“ atstovas Sergej Mašinistov.
Liepos 28-29 d.Latvijos miestelyje Koceni vyks didelis kasmetinis tarptautinis turnyras „Canadien Cup“, kuriame Lietuvai ruošiasi atstovauti pirmą kartą suburta šalies reprezentacinė komanda. Turnyre dalyvaus 16 komandų iš Latvijos, Lietuvos, Baltarusijos ir Norvegijos, suskirstytos į 4 pogrupius po 4 komandas. Po grupių varžybų dėl turnyro pagrindinio prizo komandos kovos atkrintamosiose varžybose.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą